Toy Story 4

انیمیشن Toy Story 4 | امتیازات و نقدهای سایت Metacritic

بازگشت اسباب بازی ها به روی پرده جادویی سینماها!

چهارمین قسمت از انیمیشن محبوب Toy Story نیز در ۱۱ ژوئن ۲۰۱۹ در لس آنجلس برروی پرده سینماها رفت و با واکنش خوب منتقدان روبه‌رو شد. انیمیشن Toy Story 4 توانست با احتساب ۲۹ نقد امتیاز قابل قبول ۸۳ از ۱۰۰ را کسب کند. داستان این قسمت در ادامه Toy Story 3 جریان دارد، جاییکه Woody و Buzz و بقیه عروسک‌ها از پیش Andy به صاحب جدیدشان یعی Bonnie رفته‌اند. در این قسمت Bonnie در مهدکودک به وسیله چنگال و وسایل دور ریختنی، عروسکی به نام Forky را خلق می‌کند. ولی Forky از اینکه تبدیل به عروسک شده هنوز درک کافی ندارد و دیگر عروسک‌ها سعی می‌کنند تا معنای اسباب‌بازی بودن را برای او توضیح دهند. در طی سفری که Bonnie و خانواده‌اش می‌روند، Forky فرار کرده و Woody نیز از ماشین پیاده می‌شود تا او را نجات دهد. در این مسیر، ماجراهایی برای اسباب‌بازی‌های دوست‌داشتنی قصه اتفاق می‌افتند که Toy Story 4 را مثل قسمت‌های قبل جذاب می‌کند. حال شما می‌توانید در این پست تعدادی از این نقدها را مطالعه کنید و بیشتر با داستان این قسمت آشنا شوید:

Toy Story 4

تصویری از شخصیت‌های انیمیشن Toy Story 4

The Telegraph | Robbie Collin
۱۰۰

Toy Story 4 دوباره تایید می‌کند که پیکسار، در بهترین حالت خود قرار داشته و مانند هیچ یک از استودیوهای اطاف خود عمل نمی‌کند.

The Wrap | Alonso Duralde
۹۵

پیکسار به راحتی می‌تواند با حرکت به سمت فیلم‌های خنده‌دار و جدید خود، این سری زیبا را بازنشسته کند. اما اگر بتوانند در همین سطح فوق‌العاده این انیمیشن را حفظ کنند، قطعاً پیشرفت زیادی خواهند کرد.

IGN | Laura Prudom
۹۵

Pixar Animation یکی دیگر از قسمت‌های خنده‌دار و در عین حال عمیق بهترین فرانچایز خود را عرضه کرده است.

Toy Story 4

شخصیت‌های جدید انیمیشن Toy Story 4

Variety | Peter Debruge
۹۰

Toy Story در دوران کارتون‌های کامپیوتری طلوع کرد و چهارمین قسمت این سری نیز به زیبایی به سر رسید.

Los Angeles Times | Kenneth Turan
۹۰

فیلم با میزان احساسات خالص متمرکز بر عشق، وفاداری و هرچیزی که در زندگی اهمیت دارد ، بیننده را غافلگیر می‌کند.

Total Film | Jamie Graham
۸۰

پس از ساخت و کارگردانی چند انیمشین کوتاه برای پیکسار، جاش کولی ثابت می‌کند که زندگی اسباب‌بازی‌ها چیزی بیشتر از یک سه‌گانه ارزش دارد.

Empire | Dan Jolin
۸۰

نیاز خاصی به چهارمین قسمت انیمیشن Toy Story نبود و ضرورتی نسبت به قسمت قبل نداشت، اما لذت دیدن وودی و دوستانش را نمی‌توان انکار کرد، در حالیکه باز هم شما را با چشمانی پر از اشک رها می‌کند.

Toy Stroy 4

Toy Story 4 / Pixar

Slant Magazine | Pat Brown
۷۵

این انیمیشن به طور یکپارچه بینندگان را هیجان زده و سرگرم می‌کند، اما قدرت دیداری و روند پیشرفت خود را در اواسط فیلم از دست می‌دهد.

Screen Crush | Matt Singer
۷۰

در ذهن من، بدون هیچ سوالی Toy Story 4 ضعیف‌ترین فیلم سری داستان اسباب‌بازی‌ها است. اما در عین حال پرریسک‌ترین نیز هست و به طور غیرقابل پیش‌بینی خوشحال‌کننده.

The Guardian | Peter Bradshaw
۶۰

این قسمت احتمالاً تکرار ایده‌های زودهنگان و طرح‌های قبلی است، اما در مقابل چهارمین قسمت از فرانچایزهای دیگر و انیمیشن‌های اخیر پیکسار، این فیلم یک جواهر جذاب و جالب محسوب می‌شود.

همانطور که از این نقدها نیز می‌توان فهمید، انیمیشن Toy Story 4 ترکیبی از تمام احساسات غم و شادی است و به نظر یکی از زیباترین قسمت‌های سری محبوب داستان اسباب‌بازی‌ها محسوب می‌شود. این انیمیشن در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ۱۳۹۸) برروی پرده سینماها خواهد رفت. نظر شما درباره این انیمیشن و سری محبوب Toy Story چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالبنقد و بررسی

یک دیدگاه

مطالب مرتبط