انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

تریلر جدید انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 منتشر شد

حضور گال گدوت بعنوان یک راننده مسابقه

به تازگی تریلر جدیدی از انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 به نمایش درآمد که طی آن حضور گال گدوت (Gal Gadot) در این انیمیشن تایید شد.

گال گدوت قرار است بعنوان شخصیت واندروومن در فیلم Wonder Woman 1984 ایفای نقش داشته باشد و حال طی اخبار جدید، وی قرار است در دنباله انیمیشن محبوب دیزنی نیز نقش برجسته‌ای بعنوان صداگذار شخصیت Shank داشته باشد. شخصیت Shank درواقع در یک بازی مسابقه‌ای قرار دارد و طی روند داستانی، با قهرمانان انیمیشن یعنی رالف (Ralph) و وانلوپه (Vanellope) آشنا می‌شود.

گدوت پیش از نقش آفرینی در قالب شخصیت Wonder Woman، به نقش آفرینی در فرانچایز Fast and Furious بعنوان یک راننده خونسرد و حرفه‌ای به نام Giselle معروف شد. Giselle در ششمین قسمت از این فرانچایز جان باخت و از تیم بازیگری حذف شد و حال انیمیشن Wreck-It Ralph 2 می‌تواند بهترین گزینه برای بازگردانی این شخصیت راننده، به سینما باشد. وی بعنوان Shank مهارت‌های رانندگی خود را در یک بازی آنلاین مسابقه‌ای با نام Slaughter Race، به نمایش می‌گذارد و در این تریلر شاهد مسابقه جذاب او با Vanellope هستیم که در ادامه مطلب می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

در حالی که حضور پرنسس‌های دیزنی، تابحال به هیجان‌انگیزترین صحنه‌ی این انیمیشن تبدیل شده است، نمی‌توان حضور گال گدوت را در این بازی مسابقه‌ای که مخلوطی از دو فرانچایز Fast and Furious و Mad Max است، نادیده گرفت. گدوت خاطر نشان کرد، Shank یک شخصیت سرسخت است و در مقابل، شخصیتی دوست داشتنی و دوستانه دارد.

انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 در تاریخ ۳۰ آبان (۲۱ نوامبر) اکران خواهد شد.

تریلر سوم انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2:

 

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط