Star Wars Jedi: Fallen Order

انتظار بزرگ الکترونیک آرتز از حجم فروش بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order باید 6 تا 8 میلیون فروش داشته باشد

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از دوالشاکرز، کمپانی الکترونیک آرتز به تازگی انتظارت خود را از میزان فروش عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order در سال میلادی جاری به اشتراک گذاشته است.

دو روز پیش مسئولین کمپانی الکترونیک آرتز جلسه‌ای برگذار کردند و درمورد مسائل مالی بسیاری صحبت کردند که یکی از مهم‌ترین این مسائل مالی، میزان فروش بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در سال میلادی جاری بود که دو نفر از اعضای این شرکت آقای بلیک یورگنسن (Blake Jorgensen) و آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson) به انتظارات خود از میزان فروش این بازی در سال میلادی جاری اشاره کردند و گفتند: انتظار ما از میزان فروش بازی Star Wars Jedi: Fallen Order که در اواخر سال میلادی جاری عرضه خواهد شد این است که فروش ۶ تا ۸ میلیون نسخه را تجربه کند.

البته کمپانی الکترونیک آرتز در گذشته قبل از اینکه بازی‌های Battlefield V  و  Anthemروانه بازار شوند نیز انتظارات و پیش‌بینی‌های خود را از میزان فروش این بازی‌ها منتشر کرده بود اما پس از اینکه این بازی‌ها روانه بازار شدند و به فروش رسیدند ثابت شد تمامی انتظارات و پیش‌بینی‌هایی که این کمپانی از میزان فروش این بازی‌های داشته ناموفق بوده است. از این‌رو این احتمال وجود دارد که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نیز میزان فروش ۶ تا ۸ میلیون نسخه را که کمپانی الکترونیک آرتز پیش‌بینی کرده است آنطور که این کمپانی انتظار دارد تجربه نکند. البته امیدواریم که این بازی انتظارات کمپانی الکترونیک آرتز را برآورده کند و همانطور که این کمپانی پیش‌بینی کرده است فروش ۶ تا ۸ میلیون نسخه را تجربه کند.

خوشبختانه کاربران و گیمرهای زیادی نیز مانند کمپانی الکترونیک آرتز انتظار دارند بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به شکل موفقی عمل کند و بتواند فروش خوبی داشته باشد. جالب است بدانید که تمامی این پیش‌بینی‌های مثبت و خوشبینانه بدون دیدن هیچ تریلری از گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شده است.

قرار است که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه سال میلادی جاری یعنی ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط