انتشار نخستین آپدیت بزرگ بازی Battlefield V

انتشار نخستین آپدیت بزرگ بازی Battlefield V

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از videogamer، استودیو DICE به تازگی اولین آپدیت بزرگ بازی Battlefield V را منتشر کرد. این آپدیت پس از یک وقفه کوتاه در حال حاضر منتشر شده و مجموعه سلاح و آیتم جدیدی به بازی می افزاید.

همچنین برخی مشکلات درون این عنوان نیز با بروزرسان بزرگ جدید بازی Battlefield V برطرف می شود. بزرگترین ویژگی این بروزرسان جدید، ماموریت های جنگی در قالب The Last Biger است که روی خدمه تانک آلمانی تمرکز دارد. گذشته از آن یک نقشه جدید در قالب Panzerstorm با تمرکز روی وسایل نقلیه جنگی نیز در این آپدیت مشاهده می شود.

در دیگر موارد باید به تم های جدید برای خودروها، گزینه های سفارشی و بخش تمرینی اشاره کرد. در بخش وسایل نقلیه اداوتی چون Ju-87 Stuka آلمانی برای نابودی بمب افکن ها در نظر گرفته شده است. بازیکنان می توانند این سلاح های قدرتمند را برای نابود دشمنان به کار گیرند و اثرگذار خواهد بود.

از نقشه های جدید این بازی باید به Conquest, Domination و Breakthrough اشاره کرد که گستردگی بسیاری دارند. جزئیات آپدیت جدید بازی Battlefield V بسیار است و برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به وب سایت بازی مراجعه کنید تا اطلاعات کاملی بدست آورید.

Battlefield V در ۲۰ نوامبر سال جاری برای پلی استیشن ۴، پی سی ، ایکس باکس وان توسط EA منتشر شد و متاسفانه به دیگر پلتفرم ها راه پیدا نکرد. شایان ذکر است دایس بازی خود را با موتورگرافیکی فراسبایت توسعه داد.

دسته بندی
Esportاخبار بازیمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط