Devil May Cry 5

انتشار تریلر مهیج بازی Devil May Cry 5

نمایش خلاصه داستان سری از اولین نسخه تا اکنون

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از twinfinite، شرکت کپکام به تازگی تریلر جدید و مهیج بازی Devil May Cry 5 را منتشر کرد. عنوانی که تا آن انتشار چند روز بیشتر نمانده و تا ۴ روز دیگر دردسترس قرار می‌گیرد. این بازی هک اند اسلش در E3 2018 معرفی شد و موجی از شادی طرفداران را که مدتهاست در انتظار آن بودند، به دنبال داشت. کپکام با انتشار Story So Far شما را بیشتر با DMC 5 آشنا می‌سازد و اگر تا به حال این فرنچایز را تجربه نکردید، پیشنهاد می‌شود به طور حتم این ویدئو تازه انتشار یافته را مشاهده کنید.

همانطور که می‌دانید بازی Devil May Cry 5 پنجمین نسخه فرنچایز محبوب Devil May Cry است که شرکت سازنده سعی کرده آن را به عنوان جدیدترین نسخه با گرافیک و گیم پلی فوق العاده همراه سازد. اگر به تریلرهای تاکنون انتشار یافته دقت کرده‌اید، متوجه این موضوع شدید.

در نهایت ژاپنی‌ها آخرین تریلر قبل از عرضه بازی DMC 5 را منتشر کردند تا به عنوان آخرین ویدئو تبلیغاتی آن را پیش از خرید مشاهده کنند. در نسخه جدید همانند قبل باری دیگر باید شاهد شخصیت های نرو و دانته قرار گیریم. DMC 5 یک بازی ویدئویی رو به انتشار در سبک اکشن-ماجراجویی و هک اند اسلش است که توسط شرکت کپ‌کام ساخته و منتشر خواهد شد. این بازی ششمین قسمت از مجموعه بازی‌های DMC  به‌شمار می‌رود و مستقیماً دنبالهٔ Devil May Cry 4 محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد.

Devil May Cry 5 برای نخستین بار در کنفرانس مایکروسافت در طی نمایشگاه رسانه و تجارت E3 2018رونمایی شد، و قرار است در بهار سال ۲۰۱۹ برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شود. بازی دارای سه شخصیت قابل کنترل می‌باشد که شامل بازگشت دانته و نرو و همچنین شخصیت سومی موسوم به V خواهد بود.

دسته بندی
اخبار بازیتریلرمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط