The Sinking City

انتشار بازی The Sinking City تا ژوئن تاخیر خورد

تجربه دیرهنگام این بازی

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از gamepur، دو شرکت BigBen و Frogwares ناشر و توسعه دهنده عنوان The Sinking City، این بازی با تاخیر منتشر می‌شود. بازی ترسناک به دلیل هم زمان شدن انتشار آن با برخی عناوین بزرگ تا اواخر بهار منتشر نمی‌شود.

طبق گفته ناشر و توسعه دهنده بازی The Sinking City، به دلیل هم زمانی انتشار این عنوان با چند بازی AAA بزرگ، بهتر است انتشار تاخیر پیدا کند. سازندگان معتقدند این تاخیر نه تنها موجب فاصله گیری از بازی‌های AAA می‌شود، بلکه در بهبود جزئی روند توسعه تاثیر مثبتی می‌گذارد.

در ابتدا بازی The Sinking City قرار بود فوریه منتشر شود و سپس به مارس موکول شد. اما دو تاریخ هر یک بازی‌های بزرگی را برای انتشار دربرمی‌گرفت. براساس آخرین اطلاعات، The Sinking City قرار نیست تا اواخر بهار یعنی ۲۷ ژوئن منتشر شود.

بازی The Sinking City اثر ماجرایی، ترسناک استودیو Frogwares و کمپانی Bigben Interactive چند سالی است که مراحل ساخت خود را پشت سر می‌گذراند سازندگان بازی در پاسخ به سوالات هواداران که تعدادشان کم هم نبود، اعلام کردند این بازی در تاریخ ۲۷ ژوئن یعنی دقیقه ۳ ماه دیرتر از زمانی که پیش‌تر اعلام کرده بودند، منتشر خواهد شد.

بعید به نظر می‌رسد تاخیر دیگری در دستور کار قرار گیرد زیرا برنامه ریزی انجام گرفته نهایی است.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاه

یک دیدگاه

مطالب مرتبط