Insurgency: Sandstorm

انتشار اولین آپدیت بازی Insurgency: Sandstorm

تجربه بهتر با بروزرسان جدید بازی Insurgency: Sandstorm

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از یوروگیمر، شرکت New World Interactive به تازگی اولین آپدیت خود را برای بازی Insurgency: Sandstorm منتشر کرده که محتواهای مختلفی را دربرمی‌گیرد.

این آپدیت محتواهایی چون حالت ، سلاح‌ها و آیتم‌های سفارشی متعددی را شامل می‌شود تا بازیکنان در جریان بازی تجربه گیم پلی بهتری کسب کنند. این عنوان که سبکی تیراندازی اول‌شخص و تاکتیکی دارد، تا به حال توانسته طرفداران بسیاری را جذب کند.

بنابراین انتشار نخستین آپدیت می‌تواند گیم پلی بهتری ارائه داد. گفته می شود این آپدیت بخش Arcade را به بازی می‌افزاید و در آن بازیکنان با حالت‌های مختلفی که محدودیت زمانی دارند، رو به رو می‌شوند. گذشته از آن شاهد حالت Team Deathmatch در این بخش هم هستیم.

سلاح‌های جدیدی نیز به کار گرفته شده که باید به دو مدل A5 و A2 سلاح  MP5 اشاره کرد و برای نبرد نزدیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. دو اسلحه دیگر M240B و MG3 هستند و آخرین مدل نیز PF940 نام دارد یک کلت کمری است.

گفته می‌شود نارنجک flashbang نیز برخلاف گذشته تاثیر بسزایی دارد. گفتیست که آیتم‌های ظاهری چون اسکین اسلحه و لباس نیز در این آپدیت وجود دارد. شایان ذکر است آپدیت ابتدا برای نسخه رایانه شخصی منتشر شده و سپس به نسخه‌های کنسولی می‌آید. بازی Insurgency: Sandstorm در ماه‌های گذشته برای سه پلتفرم رایانه شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط