امسال بازی دیگری از فرنچایز Titanfall منتشر می‌شود.

اما خبری از بازی Titanfall 3 نیست.

همین چند روز پیش بود که تهیه کننده استودیو Respawn، آقای Drew McCoy، در مصاحبه‌ای با Eurogamer عنوان کردند که درحال حاضر این استودیو برنامه‌ای برای ساخت بازی Titanfall 3 ندارد. البته، این به معنای فراموشی این فرنچایز محبوب نیست. بلکه طبق آخرین اظهارات، این استودیو قصد دارد تا پایان سال ۲۰۱۹ بازی جدیدی در دنیای این فرنچایز منتشر کند.

درمورد این که این بازی دقیقا چیست(!!)، اطلاعاتی در دست نیست و باید تا اطلاعیه‌های بعدی صبر کنیم.

این خبر توسط یکی از اعضای ارشد استودیو Respawn، آقای Vince Zampella منتشر شد. ایشان طی توییتی تاکید کردند که قطعا امسال محتوای بیشتری از فرنچایز Titanfall را شاهد خواهیم بود.

Tons of things planned for @PlayApex in the future. We are also committed to listening to player feedback.

We are also working on more Titanfall for later in the year (yes, I said the T word). We love being able to experiment in this crazy universe!

— Vince Zampella (@VinceZampella) February 5, 2019

خوشبختانه آقای Andrew Wilson با توضیحاتی توانستند تا حدی موضوع را برای ما روشن تر بکنند.

“تیم Respawn طرج قوی‌ای برای بازی Apex Legends دارند که مطمنا طرفداران را برای مدت طولانی سرگرم خواهد کرد. در حینی که خدمات آنلاین گسترش می‌یابند، استودیو Respawn قصد دارد تا یک بازی دیگر را تا آخر امسال منتشر کند. این بازی ماجرایی تازه در دنیای Titanfall دارد. اطلاعات بیشتری طی ماه‌های آینده منتشر خواهد شد.”

این اظهار نظر‌ها بیان کننده این مطلب است که این فرنچایز محبوب فراموش نشده است، اما با همه این‌ها هیچ مطلب روشنی درباره بازی جدید وجود ندارد. به جز اینکه این بازی مانند Apex Legends قرار نیست رایگان باشد و البته این که قرار نیست یک بازی VR هم باشد.

از زمانی که بازی Apex Legends منتشر شده، بازیکنان زیادی از نبود المان‌های کلاسیک سری بازی‌های Titnafall در این بازی ناامید شده‌اند. طی اظهارات استودیو، علت حذف بعضی المان‌ها مانند دویدن روی دیوار به علت کاربردی نبودن این المان‌ها(!!) در سبک Battle Royale است. اما با وجود یک بازی Titanfall برنامه ریزی شده جدید به نظر می‌رسد می‌توانیم به بازگشت این المان‌ها در بازی جدید امیدوار باشیم.

درهمین حین انتشار بازی Star wars: Jedi Fallen توسط استودیو Respawn هم برای پاییز مسال برنامه ریزی شده است و طبق اظهارات Wlison، “این بازی برای مدت زیادی در دست ساخت بوده” و  “به درستی توانسته تا رویای تبدیل شدن به یک Jedi را تحقق ببخشد”.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط