بازی Mortal Kombat 11

افزوده شدن شخصیت‌های جدید به بازی Mortal Kombat 11

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از polygon، استودیو NetherRealm به تازگی خبر از حضور شخصیت Kabal بازی مورتال کمبت ۳ سال ۱۹۹۵ در نسخه جدید داده است. متاسفانه این شخصیت در نسخه پیشین یعنی Mortal Kombat 10 حضور نداشت و باری دیگر NetherRealm تصمیم به حضور آن گرفت.

پیشتر یکی از اعضای NetherRealm به صورت تیزری خبر از حضور Kabal داده بود و درنهایت طی برادکست مورتابل کمبت این موضوع تایید شد. Kabal یک جنگنده خطرناک است که با قلاب‌های تیز خود جان حریف را می‌گیرد.

او همچنین برخی حرکات سمی هم به حریف وارد می‌کند تا آن را گیج نماید. به گفته استودیو NetherRealm، به کمک قابلیت سفارشی‌سازی شخصیت، بازیکنان در بازی Mortal Kombat 11 می‌توانند متناسب با نظر خود Kabal را سفارشی‌سازی کنند. Steve Brownback یکی از اعضای استودیو NetherRealm می‌گوید، شخصیت Kabal در این نسخه آسان‌تر از قبل است. او معتقد است Kabal یک جنگنده دوربرد بوده که در فاصله دور هم می‌تواند به حریف خود آسیب برساند. شایان ذکر است که شخصیت دیگر این بازی D’Vorah بوده و به آن لقب زن عنکبوتی داده می‌شود.  D’Vorah همچون Kano یک شخصیت کلاسیک است و این طور پیداست باید شاهد حضور کارکترهای قدیمی هیجان‌انگیزی در این نسخه بود.

بازی  Mortal Kombat 11 در ۲۳ آوریل سال جاری برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط