اطلاعات جدید از wrecking ball در بازی Overwatch

صحبت های Geoff Goodman طراح بازی

حدود دو هفته پیش بود که قهرمان جدید بازی Overwatch به طور رسمی معرفی شد. این هیرو جدید “wrecking ball” (همان Hammond) نام دارد او یک همستر کوچک است که به کمک یک توپ مکانیکی مبارزه می‌کند. این قهرمان جدید به کمک توپ مکانیکی خود همه چیز را به اطرافش پرت می‌کند.

همانطور که اسم رسمی این قهرمان جدید “wrecking ball” است، قابلیت ها و قدرت هایش کاملا به اسمش مربوط هستند. اما در شبکه های اجتماعی این همستر کوچک با اسم غیر رسمی خودش یعنی هاموند صدا زده می‌شود و برخی از هواداران بازی Overwatch خواستار تغییر نام این هیرو به هاموند شده‌اند. به دنبال این اتفاقات کمپانی Blizzard واکنش نشان داده و قصد دارد بازی‌کن های بازی Overwatch را قانع کند که از نام اصلی این هیرو استفاده کنند.

طراح بازی اورواچ آقای Geoff Goodman اعلام کرد که :« هاموند اسم اصلی همستر است، اما در داستان، او خودش دوست ندارد که با این نام صدایش کنند.»

بسیاری از شخصیت های بازی ما، چند اسم دارند. مثلا اسم اصلی Tracer لِنا است و اسم wrecking ball کاملا به کسی که دوست دارد با این نام صدایش کنند می‌‌آید.

به نظر می‌رسد این صحبت های Blizzard فقط برای تقابل با بعضی بازی‌کن هاست که قصد دارند نام اصلی این قهرمان جدید را نادیده بگیرند. اما به نظر نمی‌رسد که بتوانند موفق شوند چرا که همین حالا همه او را هاموند می‌نامند.

نا گفته نماند، لباس های جدید با رنگ‌بندی های متفاوت برای wrecking ball در سرور های PTR به نمایش گذاشته شده اند.

دسته بندی
Esportاخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط