اطلاعات جدیدی از مسیرهای داستانی احتمالی Jurassic World 3 منتشر شد

با ایستگاه بازی همراه باشید

متن زیر حاوی اسپویل از دومین قسمت Jurassic World می‌باشد.

شاید شگفت‌آورترین نکته در مورد Jurassic World: Fallen Kingdom این بود که شخصیت Maisie با بازی Isabella Sermon در واقع نخستین کلون موفق از انسان‌ها است. با اضافه شدن امکان بازگشت افراد مرده بعد از زنده کردن دایناسور‌ها دنیایی از احتمالات برای ادامه‌ی داستان سری رقم می‌خورد. حال سوال این است که آیا به این موضوع در سومین فیلم از این سری پرداخته می‌شود یا همچنان به عنوان یک پیچش داستانی فرعی وجود خواهد داشت؟

کارگردان فیلم دوم، J.A. Bayona در پاسخ به این سوال CinemaBlend میگوید: “نمیدونم که این المان در سومین فیلم مهم هست یا نه. این موضوع بدون شک برای این مجموعه فیلم‌ها مهمه. همگی ما از اهمیت میراث Michael Crichton آگاهیم. او یکی از آن نویسندگان و کارگردانان فوق‌العاده بود که همیشه به فکر ارتباط انسان با طبیعت و علوم بود. برای ما جالب بود که بدونیم نظر مایکل راجع به دنیای امروزی چیه؛ برای همین هم اون داستان Maisie رو به فیلم اضافه کردیم.”

 

Bayona در ساخت سومین فیلم از این سری دخالتی ندارد و به همین دلیل چندان اطلاعی از جزییات داستان آن نداشت. با این حال نویسنده‌ی ارشد سری و کارگردان نخستین قسمت، Colin Treorrow، به او اطلاعات لازم من باب پی ریزی عنوان بعدی را داده بود.

تا زمان عرضه‌ی Jurassic World 3 در سال ۲۰۲۱ مدت زیادی مانده و بدون شک اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد. با این حال چه ایده‌ی Maisie ادامه پیدا بکند و چه نکند؛ میتوان آن را یکی از جالب‌ترین ایده‌های سازندگان سری جدید دانست.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط