Star Wars

اطلاعات جدیدی از داستان و گیم پلی بازی Star Wars: Jedi Fallen Order منتشر شد

به همراه تریلر و Concept Art بازی

شرکت Electronic Arts برای مدتی‌ست که درباره‌ی بازی جنگ ستارگان جدیدش، Star Wars: Jedi Fallen Order صحبت می‌کند و اکنون زمانش رسیده که نگاهی به این بازی بیندازیم.

در حین یک broadcast از جشن Star Wars در شیکاگو، سازندگان بازی بالاخره یک تریلر از این بازی نشان دادند، و باید بگوییم که این بازی واقعا خوب به نظر می‌رسد. ما همچنین دریافتیم که این بازی در تاریخ ۱۵ نوامبر برای PS4، Xbox One و PC منتشر می‌شود.

داستان درباره‌ی یک Padawan جوان به نام Cal Kestis است که از Order 66 فرار کرده است، که همه‌ی Jedi ها را به عنوان خائنان جمهوری محکوم و آن‌ها را اعدام کنند. این بازی درباره‌ی یک Jedi در یک دنیای Jedi مانند است. بازیگر شخصیت اصلی بازی، Cal ستاره سریال Shameless، آقای Cameron Monaghan است.

تیم سازنده بازی محتواهای جدید از جمله سیاره و شخصیت‌های جدید در همکاری با تیم داستان بازی خلق کردند. Star Wars: Jedi Fallen Order یک بازی اکشن سوم شخص و مبارزه از نزدیک است و قهرمان اصلی بازی در حال تمرین برای کار با شمشیرهای نورانی نمادین سری جنگ ستارگان و قدرت Force است. تیم سازنده بازی به دنبال یک مبارزه چالش‌برانگیز است، جایی که باید نقاط ضعف و قدرت دشمنانتان را بشناسید.

تریلر بازی از گیم پلی آن نیست ولی همه‌ی اجزای آن به صورت in-engine اجرا شده‌اند. این تریلر را به همراه Concept Artهای بازی که محیط و Cal را نشان می‌دهند، می‌توانید ببینید.

دیروز اطلاعاتی از بازی منتشر شد که این عنوان قرار است یک بازی کاملا تک نفره، بدون هیچ گونه microtransactions و بخش چند نفره باشد.

در حالی که بازی Star Wars: Jedi Fallen Order در استودیوی Respawn Entertainment، توسط تیمی به رهبری کارگردان بازی God of War 3 ساخته می‌شود.

 

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط