star wars

اطلاعات جدیدی ازبازی Star Wars: Jedi Fallen Order منتشر شد

امروز رئیس استودیوی Respawn Entertainment، آقای Vince Zampella در رویداد Star Wars Celebration در شهر Chicago بر روی صحنه ظاهر شد تا اطلاعاتی در مورد بازی آینده این سری،...

امروز رئیس استودیوی Respawn Entertainment، آقای Vince Zampella در رویداد Star Wars Celebration در شهر Chicago بر روی صحنه ظاهر شد تا اطلاعاتی در مورد بازی آینده این سری، Star Wars: Jedi Fallen Order را در اختیار طرفداران این سری قرار دهد.

Zampella گفت که این بازی یک عنوان تک نفره داستان محور است که نه خبری از microtransactions در آن است و نه بخش چند نفره‌ای. همچنین داستان این بازی در باره داستان یک padawan است که از حادثه Order 66 جان سالم بدر برده است.

همچنین Zampella کانسپت آرتی که دیروز لو رفت را تایید کرد و نسخه کامل ترش را منتشر کرد که در زیر این پست می‌توانید ببینید.

بازی Star Wars: Jedi Fallen Order در استودیوی Respawn Entertainment، خالق بازی Titanfall توسط یک تیم که توسط Stig Asmussen کارگردان God of War 3 رهبری می‌شوند، در حال ساخت است. شرکت Electronic Arts در اوایل سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که تاریخ انتشار این بازی از سری جنگ ستارگان برای سال مالی ۲۰۲۰ پیش بینی شده است که ظاهرا هنوز راه طولانیی در پیش دارد. شنیدن این خبر که این بازی از هیچ گونه MT استفاده نمی‌کند بسیار عجیب است، از آن جایی که EA ناشر این بازی‌ست.

Star Wars

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاه

یک دیدگاه

مطالب مرتبط