بازی Shadow of the Tomb Raider

اطلاعات اولین DLC بازی Shadow of the Tomb Raider با نام The Forge منتشر شد

The Forge در 13 نوامبر با قیمت 4.99$ برای پلتفرم‌های Xbox One, PlayStation 4 و PC منتشر می‌شود

Square Enix اطلاعات اولین DLC بازی Shadow of the Tomb Raider با نام The Forge که در ۱۳ نوامبر برای PC، Xbox One و PlayStation 4 منتشر می‌شود را نشر داد.

Shadow of the Tomb Raider قرار است که هفت قسمت DLC دریافت کند که هر کدام تقریبا با فاصله یک ماه از یکدیگر منتشر می‌شوند. اولینِ این‌ها، The Forge لارا کرافت را برای پرده برداشتن از رازهای Kuwaq Yaku به Forge of the fallen gods  که از زیر آن‌ها گدازه‌های آتش فشانی می‌گذرد می‌فرستد.

بازی Shadow of the Tomb Raider

می‌گویند که The Forge یک چالش Tomb کاملا جدید را که هم به صورت تک نفره و هم دو نفره قابل بازی است را شامل می‌شود. هرچند که مشخص نیست که این Tomb تا چه اندازه قابل توجه است. کامل کردن این چالش قابلیت the Grenadier، لباس Brocken و اسلحه  Umbrage 3-80 را باز می‌کند.

Square گفته است که DLCهای بعدی «چالش‌های Tomb، تجربیات Co-op، اسلحه و لباس، بخش‌های Score Attack و Time Attacks و ماموریت‌های جانبی داستانی» را شامل می‌شود.

The Forge در ۱۳ نوامبر با قیمت ۴٫۹۹$ برای پلتفرم‌های Xbox One, PlayStation 4 و PC منتشر می‌شود. Season Pass بازی Shadow of the Tomb Raider با قیمت £۲۲٫۹۹/$۲۹٫۹۹ USD شامل این DLC نیز می‌شود.

 

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط