3 Borderlands

اشلی برچ در بازی ۳ Borderlands هم به جای Tiny Tina صحبت خواهد کرد

حضور اشلی برچ در بازی 3 Borderlands

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از dualshockers، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌هایی که در مجموعه بازی‌های Borderlands حضور داشته است و خیلی از کاربران به این شخصیت علاقه‌مند هستند. این شخصیت کسی نیست جزء Tiny Tina که اشلی برچ صداپیشگی این شخصیت را در نسخه دوم بازی برعهده داشته است. اما خبر خوب این است که اشلی برچ مجددا صداپیشگی این شخصیت محبوب را در نسخه سوم بازی Borderlands برعهده خواهد داشت.

درواقع قطعیت حضور پیداکردن اشلی برچ در نسخه سوم این بازی در پاسخ رندی پیچفورد به توییت یکی از هوادارن این بازی و این صداپیشه مشخص شده است. به‌گونه‌ای که یکی از هواداران اشلی برچ در توییتی به پیچفورد از او پرسیده است که آیا در این نسخه از بازی Borderlands باز هم صداپیشگی شخصیت Tiny Tina برعهده اشلی برچ است؟ و او در پاسخ به توییت این کاربر حضور اشلی برچ را به عنوان صداپیشه شخصیت Tiny Tina در نسخه سوم بازی مذکور با قطعیتی اعلام کرده است.

علاوه‌بر شخصیت بسیار محبوب Tiny Tina در مجموعه بازی‌های Borderlands، شخصیت دیگری که در این بازی از محبوبیت بسیار زیادی نزد کاربران برخوردار می‌باشد شخصیت Rhys است همانطور که می‌دانید صداپیشه این شخصیت محبوب در نسخه دوم بازی Borderlands، تروی بیکر بود اما متاسفانه به تازگی مشخص شده است که در نسخه سوم بازی Borderlands دیگر تروی بیکر صداپیشه شخصیت Rhys را برعهده نخواهد داشت. براساس اخبار و اطلاعاتی که در زمینه کنار گذاشته‌شدن تروی بیکر از صداپیشگی شخصیت Rhys در نسخه سوم بازی Borderlands منتشر شده است، ابتدا خود تروی بیکر وقتی متوجه شده است که دیگر از صداپیشگی این شخصیت کنار گذاشته شده است اعتراض نموده و وقتی به او پیشنهاد شده است که برای صداپیشگی این شخصیت در نسخه سوم بازی Borderlands بازگردد خود او این پیشنهاد را رد کرده است.

شخصیت Tiny Tina برای اولین بار در نسخه دوم بازی Borderlands حضور پیدا کرد و حتی بعدها که یک بسته الحاقی با نام او یعنی Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep ساخته شد نیز او در آن حضور داشت و در طول این مدت زمان توانست طرفداران زیادی را به خود جذب کند از این‌رو است که کاربران و گیمرهای زیادی منتظر دیدار او در نسخه سوم این بازی نیز هستند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

2 دیدگاه

مطالب مرتبط