Destiny 2

اسلحه بازی Destiny 2 در دسترس تمامی بازیکنان

بازی Destiny 2 و اسلحه ای که دردسترس تمامی بازیکنان است

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از dualshockers، استودیوی Bungie در سال ۲۰۱۷ بازی Destiny 2 را طراحی و تولید کرد اما این بازی نیز مانند بازی سری اول این مجموعه دارای محتویاتی شامل، اسلحه است که تنها کاربران کنسول‌های خانواده پلی‌استیشن امکان استفاده از آن‌ها را دارند. اما به‌تازگی اتفاق خیلی جالبی در این بازی برای کاربران پلتفرم‌های پی سی و ایکس باکس وان افتاده است، درواقع بازیکنانی که از این بازی بر روی کنسول‌های بازی ایکس باکس وان و همچنین پی سی‌ها استفاده می‌کردند متوجه شدند یکی از محتویات این بازی شامل اسلحه‌ای به نام  Wavesplitterکه تنها کنسول‌های سری پی‌استیشن قادر به استفاده از آن بوده‌اند در دسترس آن‌ها نیز قرار گرفته است و به‌راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

شاید خیلی از کاربران ایکس باکس وان و پی‌سی با خود فکر کرده‌ باشند که استودیوی سازنده بازی Destiny 2 استفاده از محتویات داخل آن مانند اسلحه مذکور را برای کاربران این پلتفرم‌ها نیز فراهم کرده است اما متاسفانه قضیه از این قرار نیست چراکه تنها یک باگ موجب شده است تا کاربران پلتفرم‌های دیگر به غیر از پلتفرم‌های سری پلی‌استیشن بتوانند از اسلحه مذکور داخل این بازی استفاده کنند. البته استودیو بانجی نیز بی‌کار ننشته است و خیلی سریع اقدامات خود را برای رفع  این باگ جهت جلوگیری از استفاده کاربران ایکس باکس  وان و پی سی از اسلحه بازی Destiny 2 آغاز کرده است و درنهایت موفق شده است تا مانع استفاده کاربران دیگر از این اسلحه در بازی Destiny 2 بشود.

شاید با خودتان فکر کنید که استودیوی بانجی با قراردادن امکان استفاده از محتویات داخل بازی Destiny 2 تنها برای کاربران پلی‌استیشن نشان داده است که خیلی جاه‌طلب است و این اقدام آن کاملا نامطلوب است. اما باید اشاره کنیم که این استودیو به واسطه قراردادی که در این زمینه با کمپانی پلی‌استیشن امضا کرده است در حال حاضر مجبور است امکان استفاده از محتویات این بازی را تنها برای کاربران پلی‌استیشن فراهم سازد. درضمن باید اشاره کنیم که قرارداد این دو کمپانی با یکدیگر تا ماه سپتامبر سال میلادی جاری است از این‌رو کاربران سایر پلتفرم‌ها تا پایان ماه سپتامبر که تاریخ انقضای قرارداد این دو کمپانی با یکدیگر فرا برسد امکان استفاده از این محتویات این بازی را بر روی پلتفرم خود نخواهند داشت.

 

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط