استودیوی Rocksteady

استودیوی Rocksteady به شایعه‌ها پیرامون عنوان بعدی آن‌ها پاسخ داد

استودیوی Rocksteady در مراسم The Game Awards امسال حضور نخواهند داشت

به گزارش ایستگاه بازی و به نقل از سایت یوروگیمر،Co-Founder استودیوی Rocksteady و کارگردان بازی آقای Sefton Hill تایید کرد که آن‌ها در مراسم The Game Awards امسال حضور نخواهند داشت و همچنین اعلام کرد که عنوان بعدی آن‌ها بازی Superman نخواهد بود. ایشان در توئیتر خود نوشت:

ما چشم انتظار #TheGameAwards امسال هستیم. ما هنوز در حال کار بر روی پروژه بعدیمان هستیم پس انتظار معرفی عنوان بعدی از #Rocksteadygames نباشید. وقتی که این عنوان آماده شد شما اولین نفری خواهید بود که از آن مطلع می‌شود. اسپویلر: این بازی Superman نیست.

شایعه‌ها حاکی از این بودند که استودیوی Rocksteady در حال کار بر روی بازی Superman هستند، و اخیرا آگهی استخدام برای کارهای مختلفی منتشر کرده بودند. همه این اطلاعات توجه ما را به سمت یک عنوان AAA معرفی نشده جلب کرده‌اند و همچنین تاییده شده است که این عنوان مرموز برای نسل بعد در حال ساخت است. چندی از این اگهی‌ها کاری به مدت دو سال را قرار داده بودند که شاید بتوان از این مورد تاریخ انتشار احتمالی بازی را حدس زد.

رویداد The Game Awards در تاریخ ۶ دسامبر برگذار می‌شود. در این رویداد ۱۰ بازی جدید معرفی خواهند شد که احتمالا یکی از آن‌ها بازی Alien جدید، Alien Blackout خواهد بود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط