GTA 6

استودیوی راک استار گیمز پیش تر مراحل ساخت و توسعه بازی GTA 6 را آغاز کرده است

GTA 6 در دست ساخت است

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از comicbook، یکی از استودیوهای بازی‌ساز که حق بزرگی بر صنعت بازی‌سازی دارد، استودیوی راک استار گیمز است چراکه این استودیو از گذشته تاکنون یکی از بهترین‌ها در بین تمامی استودیوهای بازی‌سازی هست و توانسته آثار خلاق و چالش‌برانگیزی نظیر: Grand Theft Auto  و  Red Dead Redemption 2 را طراحی و تولید کند که در بین گیمرها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بودند. از طرفی این استودیوی خلاق در شش سال پیش موفق به ساخت آخرین نسخه بازی سری GTA شد که جزء پرفروش‌ترین بازی‌های صنعت گیم شناخته می‌شود.

از آن‌جایی که کنسول‌های نسل بعدی بازی‌های ویدئویی در راه هستند و استودیوهای زیادی در حال طراحی و توسعه نسل بعدی بازی‌های خود هستند طبیعی است که استودیوی راک استار گیمز هم  در این بحبوحه بخواهد بازی جدیدی را معرفی و عرضه کند. خوشبختانه در همین اواخر یکی از کاربران انجمن GTA Forums اعلام کرده است که استودیوی راک استار گیمز از طراحی و توسعه بازی GTA 6 را آغاز کرده است و اکنون در حال کارکردن بر روی این بازی است.

این کاربر انجمن GTA Forums با دستیابی به رزومه یکی از کارمندان شعبه هند استودیوی راک استار گیمز که در آن نوشته شده بوده، آقای بیبین مایکل تا اواخر ماه آوریل سال ۲۰۱۸ میلادی به‌عنوان یکی از طراح‌های مفهومی ماشین‌ها و بسته‌های الحاقی بازی GTA V در استودیوی مذکور فعالیت داشته است، متوجه شده که این استودیو در حال کار بر روی بازی GTA 6 است و باید در آینده‌ منتظر معرفی این بازی توسط استودیو راک استار گیمز باشیم.

باوجود اینکه هنوز خبر، معرفی بازی GTA 6 در آینده از سوی استودیوی راک استار گیمز به‌طور رسمی معرفی نشده است اما تمامی این احتمالات و اخباری که توسط یکی از کاربران انجمن GTA Forums مطرح شده، راک استار گیمز از سال گذشته یعنی سال ۲۰۱۸ میلادی در حال ساخت نسخه بعدی سری بازی‌های GTA بوده و حتی اکنون هم بیشترین تمرکز خود را بر روی توسعه این بازی و ارتقا آن گذاشته است. امیدواریم که این استودیوی قدرتمند به‌زودی نسخه بعدی سری بازی‌های GTA را معرفی کند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط