Horizon zero Dawn

ادامه بازی Horizon Zero Dawn تایید شد

عنوان Horizon Zero Dawn  بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشت

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی و به نقل از یوروگیمر، بازی انحصاری کنسول PS4، عنوان Horizon Zero Dawn  بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشت، پس تعجب برانگیز نیست که ادامه‌ای برای این بازی وجود داشته باشد.

خانم Janina Gavankar این خبر را تایید کرد، کسی که برای نقشش به عنوان شخصیت اصلی در قسمت داستانی بازی Star Wars: Battlefront 2 شناخته می‌شود، اما همچنین او در Horizon’s Frozen Wilds به صداپیشگی کاراکتر کم رنگ Tatai پرداخت. او که در مراسم جشن جنگ ستارگان در شیکاگو با یکی از طرفداران در حال صحبت بود، گفت: فقط صبر کنید تا ادامه این بازی را ببینید، من از یک سری رمز و رازها خبر دارم، ” You’re gonna die”. و او این جمله را دوبار تکرار کرد!

این خبر خیلی خوبی برای Gavankar نیست، اما خبر ادامه بازی انحصاری کنسول PS4 و عنوان بسیار موفق شرکت Guerrilla نباید خیلی شرکت سونی را عصبانی کند. (سورپرایز، یک God of War دیگر نیز در راه است) اما سوال اینجاست که بازی Horizon Zero Dawn 2 چه زمانی و بر روی چه کنسولی منتشر می‌شود، از آنجایی که انتظار کنسول PlayStation 5 را در سال ۲۰۲۰ داریم، ممکن است این بازی عنوان انتشار این کنسول باشد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط