جدول Box Office

احتمال ساخت دنباله‌ای بر فیلم Solo بسیار پایین است

با ایستگاه بازی همراه باشید

یکی از نویسندگان فیلم Solo اعتقاد دارد که ساخت دنباله‌ای بر این Spin-off محتمل نیست.

Jon Kasdan می‌گوید:

“راستشو بخواین دلیل اصلی این موضوع رو فروش خارجی (از آمریکا) فیلم می‌دونم. شخصا معتقدم که فیلم‌های خوبی از دنیای Star Wars با بودجه‌های متوسط می‌توان ساخت. امیدوارم که این رویه در سال‌های آتی در پیش گرفته شود و بتوانیم در کنار بازیگران دوست داشتنی این فیلم، عناوین بیشتری را تهیه کنیم. اما با توجه به این که هالیوود و به طور کلی سینما علاقه‌ای به دست گذاشتن رو آثار “ناامید کننده” ندارند، بعید است که به این زودی‌ها شاهد فیلمی دیگر با محوریت شخصیت هان سولو باشیم.”

فیلم Solo: a Star Wars Story ماجراهای هان سولوی جوان را دنبال می‌کند. این فیلم در حال حاضر کم‌ فروش‌ترین فیلم مجموعه‌ی Star Wars می‌باشد و نقد‌های متوسطی را نیز دریافت کرده است. فیلم با وجود فروش ۳۹۳ میلیون دلاری یک شکست محسوب می‌‌شود و بیش از ۵۰ میلیون دلار به دیزنی ضرر زده است.

Alden Ehrenreich، بازیگر نقش هان در فیلم، برای حضور در سه عنوان با دیزنی قرار داد امضا کرده است و دست کم باید منتظر حضور او به نحوی باشیم.

این فیلم توسط Ron Howard افسانه‌ای کارگردانی شده و بازیگرانی مطرح چون Alden Ehrenreich، Donald Glover، Emilia Clarke، Thandie Newton، Phoebe Waller Bridge، Paul Bettany و Woody Harrelson در آن حضور دارند.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط