Forza Street

احتمالا بازی Forza Street برای کنسول بازی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

بازی Forza Street در راه نینتندو سوییچ

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از gamingbolt، به‌تازگی تصاویری از سورس کدهای بازی Forza Street در فضای اینترنت منتشر شده که نشان می‌دهد این بازی در آینده برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد.

در ماه‌های اخیر کمپانی مایکروسافت با کنسول بازی نینتندو سوییچ رابطه بسیار خوبی داشته است. درواقع ارتباط خوب کمپانی مایکروسافت با نینتندو سوییچ از زمانی آغاز شد که مایکروسافت بازی Cuphead را که یکی از بهترین بازی‌های ایکس باکس وان بود، برای سوییچ منتشر کرد. البته باید اشاره کنیم که بازی Cuphead انحصاری ایکس باکس وان نیست و منظور ما از اینکه بازی مذکور محبوب‌ترین بازی ایکس باکس وان بوده، این است که بیشتر کاربران دستگاه گیمینگ، بازی Cuphead را تجربه کرده‌اند.

از آن‌جایی که مایکروسافت بازی مورد اشاره را برای کنسول بازی نینتندو سوییچ منتشر کرد شایعاتی در این زمینه ایجاد شد که نشان می‌دهد مایکروسافت قصد دارد بازی‌های بیشتری را برای کنسول بازی نینتندو سوییچ منتشر کند. بر اساس این شایعات مایکروسافت قرار است بازی‌های  Ori and the Blind Forest، Halo  وForza  را برای کنسول بازی نینتندو سوییچ منتشر کند که البته خیلی عجیب به‌نظر می‌رسد.

البته در بین تمام بازی‌های مذکور که احتمال دارد برای کنسول بازی نینتندو سوییچ منتشر شوند، بیشترین توجه بر روی بازی Forza است چرا که احتمال دارد مایکروسافت این بازی را برای کنسول بازی نینتندو منتشر کند، زیاد است. برخی از کاربران گمان می‌کنند منظور از بازی Forza، Forza Motorsport 8 و یا Forza Horizon 5 است، درصورتی که منظور از بازی Forza، همان Forza Street است و در همین اواخر به صورت رایگان در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفته بود تا از تجربه آن لذت ببرند. اگر شما تاکنون این بازی را تجربه نکرده‌اید و دقیقا نمی‌دانید که داستان آن از چه قرار است باید بدانید که بازی Forza Street یک بازی آرکید معمولی است و در آن تنها با استفاده از کلیک چپ ماوس می‌توان کنترل بازی‌ها را در دست گرفت.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط