آپدیت جدید بازی Fortnite آیتم bottle rockets را معرفی کرد

بررسی تغییرات آپدیت جدید

طبق اطلاعات اخیر، آپدیت جدید نسخه ۷٫۳۰ بازی Fortnite افزونه متفاوت و جذابی را برای بازیکنان به ارمغان آورده است. طی این آپدیت، شاهد آیتم bottle rockets هستیم و درمورد آن میتوان گفت، که یک آیتم پرتابی بوده و به هدف مشخص شده، بصورت رگبار موشکهای بخصوصی را شلیک میکند.

این سلاح قادر است در ظرف ثانیه، ۴۵ موشک را پرتاب کرده و ۱۰ آسیب به بازیکن و با هر انفجار ۴۰ آسیب به محیط وارد کند. بنابر توضیح ذکر شده، این اسلحه برای ویران کردن ساختمانها بسیار مناسبتر است و مبارزات جذابی را به همراه خواهد داشت. علاوه بر این سلاح، آپدیت جدید بازی، campfireهای محیطی نیز به بازی اضافه شده اند. برخلاف کمپهای قابل حمل، کمپهای محیطی میتوانند در یک جای مشخصی از دنیای Fortnite بصورت ثابت قرار گیرند. این کمپها به میزان یکسانی از کمپهای پیشین، سلامت را افزایش میدهد، اما در هر بازی، یک بار مصرف است.

از طرفی، آیتم the boombox که دشمن سازه های بازی است، از حالت Battle Royale حذف شد. این آیتم در جامعه بازیکنان Fortnite بسیار بحث برانگیز شده است. برخی اظهار کرده اند که قدرت تخریب آن برای ساختمانها بیش از حد زیاد بود و برخی نیز اذعان داشتند که boombox برای آسیب زدن به سازنده های به شدت محافظت شده، بسیار موثر و کارآمد است. بنظر میرسد که boombox برای برقراری تعادل در بازی، جای خود را به bottle rockets داده و حذف شده است.

بازیکنانی که به استفاده از launch pad برای خرچش در آسمان علاقه زیادی دارند، خبر خوب آن است که قدرت ضربانی این آیتم ۲۸٫۵ درصد افزایش یافته است. علاوه بر موارد گفته شده، سازندگان اعمال برخی تغییرات در زمینه حالت‌های با زمان محدود هستند و یک روش چرخش جدید را به آن اضافه می‌کنند. این امر موجب می‌شود، بازیکنان دسترسی به مدهای مختلف بیشتری در زمان بیش از یک هفته را داشته باشند. آپدیت ۷٫۳۰ بازی برخی تغییرات جزئی مفید را هم شامل می‌شود که در نوع خود کارآمد جلوه خواهند کرد. در ادامه تریلر معرفی آیتم جدید بازی را مشاهده کنید.

تریلر معرفی آیتم bottle rockets در بازی Fortnite:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبموبایلنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط