Splinter Cell

آیا بازی Splinter Cell جدید معرفی شد؟

کارگردان Division 2 آن را معرفی و Ubisoft آن را رد کرد.

امروز توئیتی از طرف یکی از کارگردان‌های Ubisoft منتشر شد که خبر از یک Splinter Cell جدید می‌داد، خبری که مشتاقان این فرانچایز محبوب و اصیل سال‌ها منتظر شنیدنش بودند. آقای Julian Gerighty که بر روی بازی Division 2 کار می‌کرد، توسط شبکه‌ی توئیتر خبری منتشر کرد که او و کارگردان بازی For Honor، آقای Roman Campos Oriola و تهیه کننده‌ی سری Far Cry، آقای Dan Hay کار بر روی نسخه بعدی سری Splinter Cell را جشن گرفتند.

این توئیت همینطور به احتمال وجود خبرهایی مهم در مورد این سری در E3 اشاره کرد، از آنجایی که Gerighty گفت که نمی‌تواند برای کنفرانس یوبی سافت در تاریخ ۱۰ ژوئن در E3 صبر کند.

Ubisoft از E3 2017 احتمال وجود یک Splinter Cell بعدی را بوجود آورد، وقتی که CEO این کمپانی، Yves Guillemot به Geoff Keighley گفت که آن‌ها این سری را فراموش نکرده‌اند، سر و کله‌ی کاراکتر سَم فیشر در بازی Ghost Recon: Wildlands پیدا شد و امید طرفداران سری با این اتفاقات زنده شد، تا جایی که Guillemot گفت که فشار زیادی بر روی Splinter Cell جدید خواهد بود.

البته طولی نکشید که این معرفی بازی از حالت رسمی خود بیرون آمد، زیرا بعد از این که Gerighty عکس پورفایل و بکگراند توئیتر خود را به عکس معروف سم فیشر تغییر داد، توئیت دیگری با این مضمون که «دیگر این توئیت را ری-توئیت نکنید، ممکن است که من به دردسر بیفتم» در فضای مجازی منتشر کرد.

هرچند یوبی سافت این خبر را یک شوخی از طرف Gerighty خواند و اعتبار این خبر را از بین برد، هرچند این حرکت یوبی سافت کمی مشکوک به نظر می‌رسد و احتمال این که واقعا امسال شاهد معرفی یک Splinter Cell باشیم زیاد است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط