Nioh

آیا بازی Nioh 2 بعد از سکوت بلند مدتش، تاریخ انتشاری دریافت می‌کند؟

یک حرکت مشکوک از سمت پلی استیشن فرانسه ما را به فکر واداشت

تقریبا یک سال پیش در E3 2018 شرکت Koei Tecmo و Sony Interactive Entertainment بازی NiOh 2 را معرفی کردند و پس از ان کنفرانس این بازی در سکوت کامل به سر می‌برد. نه تریلری و نه هیچ گونه اسکرین شاتی از بازی بعد از معرفیش به بیرون درز پیدا نکرد، که در نوع خود مدت طولانی پس از معرفی یک عنوان در E3 محسوب می‌شود. با این حساب، امروز یک چیزی اتفاق افتاد، حتی اگر ندانیم که اصلا به این بازی مربوط است یا خیر.

PlayStation France دوباره تریلر E3 2018 را در سایتش به عنوان تریلر رسمی بازی آپلود کرد. یک کاربر اشاره کرد که برای این کار کمی دیر شده است و کارکنان شعبه پلی استیشن در فرانسه پاسخ دادند که « Better late than never, no? ;-)» چیزی مانند دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

این حرکت کمی مشکوک به نظر می‌رسد، آپلود کردن تریلر بازی آن هم یک سال دیرتر؟ در حالی که ممکن است این حرکت هیچ معنی خاصی نداشته باشد، در ان طرف احتمال این که سونی یک معرفی جدید برایمان فراهم دیده باشد وجود دارد.

این را هم یادآور کنی که با این که این بازی توسط Koei Tecmo در ژاپن عرضه می‌شود، Sony Interactive Entertainment وظیفه انتشار آن در اروپا و آمریکای شمالی را بر عهده دارد، پس خبرهای آینده احتمالا از طرف آن‌ها منتشر می‌شوند.

در اواخر سال ۲۰۱۸، کارگردان بازی Fumihiko Yasuda ذکر کرد که خبری در مورد بازی در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد، و ما اکنون در حال رد شدن از اوایل سال ۲۰۱۹ هستیم. البته ما E3 را در پیش داریم، اما دیگر ان زمان اوایل سال محسوب نمی‌شود.

برای همین است که اگر در رزوهای آینده خبری از این بازی بشنویم خیلی تعجب برانگیز نیست. در حال حاظر ما چیز زیادی از بازی نمی‌دانیم به غیر از اطلاعاتی که چند روز بعد از معرفی بازی منتشر شد. بازیکنان می‌توانند کاراکتر دلخواه خود را بسازند (از جمله جنسیت و نژاد) بجای این که با یک کاراکتر از پیش ساخته شده مانند نسخه اول روبرو باشند، تیم توسعه بازی نیز در تلاش است تا المان‌های RPG بازی را بهبود بخشد.

قهرمان جدید ما قادر خواهد بود که قدرت Youkai را جذب و کنترل کند که لایه‌ی جدیدی به سیستم اکشن بازی اضافه می‌کند.  ما همچنین می‌دانیم که یک دمو از بازی نیز منتشر می‌شود، زیرا این امر در بهبود نسخه اول به توسعه دهندگان بازی NiOh کمک کرد.

چه یک تریلر جدید در راه باشد یا خیر، باید ببینیم که Koei Tecmo و Team Ninja به تصمیم خود درباره سخت بودن بازی پایبند خواهند بود یا خیر. بازی NiOh واقعا چالش برانگیز بود و اکنون با وجود فروش خوب بازی Sekiro: Shadows Die Twice مشخص است که درخواست برای این گونه بازی در بازار زیاد است. در حال حاظر بازی NiOh 2 برای PS4 تایید شده است اما هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نیست.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط