Fortnite

آپدیت ۸٫۱۰ برای بازی Fortnite منتشر شد

کمپانی Epic Games پچ نوت آپدیت ۸٫۱۰ را که امروز برای Fortnite معرفی می‌شود را منتشر کرد که همه‌ی بخش‌های بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. The Baller که...

کمپانی Epic Games پچ نوت آپدیت ۸٫۱۰ را که امروز برای Fortnite معرفی می‌شود را منتشر کرد که همه‌ی بخش‌های بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. The Baller که دیورز معرفی شد، یک وسیله نقلیه تک نفره است که در Expedition Outposts یافت می‌شود که هم می‌تواند در Battle Royale بوست و grapple کند. همچنین این ماشین از راننده خود به طور کامل محافظت می‌کند اما دارای ۳۰۰HP است و ممکن است توسط دشمن نابود شود.

Vending Machines همچنین در آپدیت ۸٫۱۰ دچار تغییراتی شده‌اند. این دستگاه‌ها دیگر نیاز به material (مواد اولیه) برای خرید یک آیتم ندارند، اما هر کدام از این دستگاه‌ها بعد از دریافت یک آیتم نابود می‌شوند.

یک تغییر بزرگ دیگر برای این بازی Battle Royale یافتن بازی برای قابلیت کراس پلتفرم است. Poolهای Xbox One و PS4 با هم و Nintendo Switch با موبایل‌ها ترکیب شده‌اند. بازیکنان Nintendo Switch در ابتدا با دیگر کنسول‌ها در cross-play ترکیب می‌شدند ولی به دلیل ضعف سخت افزاری این کنسول در برابر دیگر رقبایش، مخاطبین از این اتفاق ناراضی بوده‌اند.

در نهایت شما می‌توانید از Infinite Dab emote برای ۱۳ ساعت در لابی استفاده کنید که یک ساعت بیشتر از آپدیت قبلی‌ست. باگ‌های بخش‌های Battle Royale, Creative و Save the World رفع شده است. شما می‌توانید لیست کامل این تغییرات را در official Fortnite 8.10 patch notes مشاهده کنید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط